ŚWIAT FACETÓW BEZ ŚCIEMY to podcast dla mężczyzn, w którym pomogę Ci zrozumieć siebie i Twoje obawy. Pomogę Ci zrozumieć skąd bierze się Twój smutek, lęk i nastrój depresyjny, dlaczego czujesz złość, wstyd i poczucie winy. Pomogę Ci odnaleźć drogę do zbudowania empatycznej relacji z samym sobą i z innymi ludźmi. Pomogę Ci znaleźć odpowiedzi, których szukasz.

 

 

ŚWIAT KOBIET BEZ ŚCIEMY to podcast dla kobiet, w którym pomogę Ci zrozumieć siebie i Twoje obawy. Pomogę Ci zrozumieć skąd bierze się Twój smutek, lęk i nastrój depresyjny, dlaczego czujesz złość, wstyd i poczucie winy. Pomogę Ci odnaleźć drogę do zbudowania empatycznej relacji z samą sobą i z innymi ludźmi. Pomogę Ci znaleźć odpowiedzi, których szukasz.

 

 

UCZUCIA - POTRZEBY to bezpłatne narzędzie multimedialne, które pomoże Ci zrozumieć siebie, dostrzec swoje uczucia i zatroszczyć się o Twoje potrzeby, a także dostrzec trudności, z którymi się zmagasz zanim będzie za późno. Narzędzie to umożliwia Ci komfortowe, bo samodzielne zajrzenie w głąb siebie, zrozumienie samego siebie bez konieczności wychodzenia ze strefy komfortu czyli przyznania się przed innymi ludźmi z czym się mierzysz. Zrozumienie samego siebie i możliwość zobaczenia rozwiązań może być dla Ciebie pierwszym krokiem do podjęcia decyzji o rozpoczęciu terapii, bez której odzyskanie spokoju i harmonii wewnętrznej czasami nie jest możliwe. 

TERAPIA INDYWIDUALNA to zaproszenie na spotkanie, podczas którego nie będę Cię oceniać, tylko wysłucham Cię i dam Ci empatię, a potem pomogę Ci poznać i zrozumieć samego siebie i puścić ciężary, które dźwigasz. 

 

 

SZKOLENIA BEZ ŚCIEMY to cykl szkoleń dla rodziców - webinarów i warsztatów - które dostarczą Ci narzędzi do budowania bezpiecznej i empatycznej relacji z Twoim dzieckiem, partnerem i wszystkimi ludźmi w Twoim otoczeniu.

 

 

ŚWIAT NASTOLATKÓW BEZ ŚCIEMY to podcast dla nastolatków, w którym pomogę Ci zrozumieć siebie i Twoje obawy. Pomogę Ci zrozumieć skąd bierze się smutek, lęk i nastrój depresyjny, dlaczego czujesz złość i nie dogadujesz się z rodzicami. Pomogę Ci zrozumieć skąd bierze się potrzeba cięcia, przypalania i dlaczego pojawiają się myśli samobójcze. Pomogę Ci zrozumieć dlaczego ludzie w Twoim wieku palą szlugi i epy, dlaczego piją alkohol i sięgają po dragi. Nie będę Cię straszyć, nie będę Cię oceniać, nie będę się też wymądrzać i wmawiać Ci, że wiem od Ciebie więcej tylko dlatego, że jestem dorosła. Ale podzielę się z Tobą moimi doświadczeniami i po prostu będę z Tobą, gdy będzie naprawdę źle. Razem znajdziemy rozwiązania i odpowiedzi, których szukasz.

 

 

ŚWIAT RODZICÓW BEZ ŚCIEMY to podcast dla rodziców, w którym pomogę Ci zrozumieć siebie i Twoje dziecko, pomogę Ci zbudować bezpieczną i empatyczną relację z Twoim dzieckiem, pokażę Ci jak możesz reagować, gdy Twoje dziecko zażywa substancje psychoaktywne i podejmuje działania autodestrukcyjne, a wszystko po to, byś mógł wspierać swoje dziecko dokładnie w taki sposób, jak tego potrzebuje.

 

 

WSPARCIE